Mebel Rust stworzył „Myślące szuflady”

W meblach kuchennych Mebel Rust w modelu Torino szuflady … myślą. Szuflady te nie mają uchwytów do wysuwania, a pomimo to bez problemu możemy je otworzyć. Szuflady doskonale wiedzą, kiedy chcemy je otworzyć, by coś do nich włożyć lub wyciągnąć.

Wystarczy je dotknąć, a wtedy otworzą się i zobaczymy wewnątrz imponującą doskonale zagospodarowaną przestrzeń, w której wszystkie naczynia, przybory kuchenne, czy produkty spożywcze mają swoje miejsce.

_mg_2207

Dzięki niemu, jeśli przytrzymamy szufladę 2 sekundy i puścimy – szuflada się otworzy. Jeśli przyciskać się ją będziemy dłużej, powyżej 2 sekund szuflada nie otworzy się. Jest to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie, bezpieczne dla dzieci, które zazwyczaj, biegając po kuchni nabijają sobie przez całe swoje dzieciństwo setki guzów. A i dorosłym życiu często zdarza się uderzyć o wystające uchwyty kuchennych szafek. Jest to też rozwiązanie wyjątkowo eleganckie – dzięki niemu kuchenna zabudowa tworzy doskonałą, jednolitą i niczym nie zakłóconą przestrzeń i przypomina salon.

Producent : Mebel Rust

_mg_2244

hastagi na stronie:

#modne kuchnie 2011 #modna kuchnia 2011 #modne meble 2011 #modne meble kuchenne 2011 #meble kuchenne galeria rust 2011

Authors
Top