Oraia Côte d’Or – czekoladowa przyjemność teraz również w postaci luksusowych pralin

W październiku marka Côte d’Or wzbogaci swoją kolekcję wyjątkowych belgijskich czekolad o praliny Cote d’Or Oraia. Te delikatne czekoladki doskonale nadają się na niezobowiązujący prezent, który swoim smakiem zachwyci każdą obdarowaną osobę.

Niepowtarzalny smak czekolad Côte d’Or to wynik ponad 125-letniej tradycji, pełnego zaangażowania oraz perfekcjonizmu ich twórców. Dlatego też czekolada Côte d’Or zdobyła uznanie smakoszy w ponad 60 krajach na całym świecie, a od stycznia tego roku zdobywa również coraz szersze grono wiernych wielbicieli w Polsce.

Oraia to luksusowe pralinki z belgijskiej czekolady Côte d’Or, wypełnione delikatnym musem czekoladowym. Niepowtarzalny smak nowych czekoladek podkreślają zanurzone w nich karmelizowane orzechy laskowe. Wytwornie zapakowane pralinki zachęcają do dzielenia się nimi z najbliższymi. Oraia to także propozycja na elegancki podarunek dla pasjonatów czekoladowej przyjemności. Estetyczne opakowanie pięknie wkomponuje się również w dekorację świątecznego stołu, do którego zasiądziemy wraz z rodziną.

C%C3%B4te+d%27Or+OraiaW portfolio marki Côte d’Or w Polsce, oprócz nowości, jakimi są praliny Oraia, znajdują się także trzy linie tabliczek czekoladowych. Côte d’Or Sensations kryje w sobie bogactwo czekoladowych wrażeń, wzbogaconych oryginalnymi dodatkami, takimi jak aromatyczna pomarańcza, soczysta malina czy karmelizowane migdały. Od września kolekcja ta jest dostępna także w postaci eleganckich mini tabliczek, Côte d’Or Mini Sensations. Linia Côte d’Or z całymi orzechami to pełnia czekoladowej głębi, wzbogacona o chrupiące orzechy laskowe. Natomiast Côte d’Or Spécialités, to tabliczki zawierające w sobie nutę egzotycznych owocowych smaków, m.in. zmysłowej marakui, delikatnej figi oraz aromatycznego imbiru.

Rekomendowana cena detaliczna Oraia wynosi 15, 59 PLN

Informacje o Kraft Foods Inc.:

Od ponad stulecia konsumenci inspirują nas, by tworzyć dopasowane do ich stylu życia, smaczne produkty żywnościowe. Jesteśmy dumni, że nasze marki codziennie budzą miliony uśmiechów na twarzach naszych konsumentów. W naszej ofercie są amerykańskie markowe ikony, takie jak sery, dania gotowe i dressingi Kraft, kawy Maxwell House i wyroby wędliniarskie Oscar Mayer, a także silne globalne marki, takie jak ciasteczka Oreo i LU, serki kremowe Philadelphia, kawy Jacobs i Carte Noire, napoje w proszku Tang oraz czekolady Milka, Côte d’Or, Lacta i Toblerone.

Firma Kraft Foods (NYSE: KFT) jest notowana w indeksach Dow Jones Industrial Average, Standard & Poor’s 500, Dow Jones Sustainability Index oraz Ethibel Sustainability Index.

Kraft Foods Polska S.A.

W Polsce firma obecna jest od 1992 roku. Marki Kraft Foods w Polsce to: kawy: Jacobs i Maxwell House, czekolady: Milka, Alpen Gold, wafelki Prince Polo, batony 3 Bit oraz oraz ciastka: LU GO, LU Petitki i Petitki Lubisie, Pieguski, Złotokłose, Pierniczki Alpejskie, Delicje i krakersy TUC. Firma Kraft Foods Polska S.A. jest liderem na rynku kawy i ciastek w Polsce, zajmując jednocześnie wiodącą pozycję na rynku wyrobów czekoladowych*.

*Nielsen Retail Audit –2009 r.

hastagi na stronie:

#oreo cena #oreo ciastka #ciastka oreo cena #jak zapakować ciasteczka #oreo polska

Authors
Tags , , ,

Related posts

Top