Data publikacji: 2016-03-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Premiera najnowszych wzorów Andropolu na targach Interior Design Forum
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE
Najnowsze kolekcje i wzory tekstyliów domowych prezentuje Andropol S.A. podczas warszawskich targów Interior Design Forum. To jedyna tego typu impreza w Polsce.

ProfesjonaliÅ›ci z branży spotykajÄ… siÄ™ na targach tekstyliów domowych w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego dwa razy w roku – wiosnÄ… i jesieniÄ…. Podczas marcowej imprezy kilkuset producentów, importerów, detalistów i projektantów prezentuje swojÄ… ofertÄ™ tekstyliów domowych, poczÄ…wszy od dekoracji okiennych, przez produkty zdobiÄ…ce podÅ‚ogi, Å›ciany, aż po tkaniny obiciowe, tekstylia poÅ›cielowe, kuchenne, Å‚azienkowe i stoÅ‚owe. Wydarzenie jest adresowane przede wszystkim do pracowni dekoracji i stylizacji okien, sieci handlowych, dekoratorów, projektantów i architektów wnÄ™trz. Andropol, producent tkanin i tekstyliów domowych, uczestniczy w warszawskich targach po raz pierwszy.
– Tam jest nasz docelowy klient, czyli odbiorcy indywidualni, do których chcemy dotrzeć bezpoÅ›rednio, a te targi sÄ… Å›wietnÄ… okazjÄ… ku temu – mówi Agnieszka Prus, product manager należącej do Andropolu marki Sweet Home. - Poza tym, to jedne z niewielu targów tekstyliów domowych w Polsce, które dajÄ… nie tylko możliwość prezentacji tego typu tkanin i wzorów, porównania siÄ™ z konkurencjÄ…, ale sÄ… też okazjÄ… do nawiÄ…zania nowych kontaktów handlowych.
Â
Andropol prezentuje na targach przekrój swojej oferty tkanin i tekstyliów dla domu – pościel, szlafroki, bawełniane ręczniki w nowej kolorystyce i koce Moonlight. Duże zainteresowanie zwiedzających wzbudziła ostatnia kolekcja pościeli z satynowej bawełny – Victoria, o atrakcyjnym i uniwersalnym wzornictwie.
 – Priorytetem jest tu różnorodność form i kolorów, tak by sprostać wymaganiom jak najszerszego grona odbiorców – mówi Ewa WrażeÅ„, kierownik dziaÅ‚u wzornictwa Andropol S.A. – SÄ… wiÄ™c wzory kwiatowe w różnych formach i konfiguracjach – z jednej strony i formy geometryczne, czasem wrÄ™cz op-artowskie, albo wykorzystujÄ…ce techniki komputerowe – z drugiej. CechÄ… tej kolekcji jest też duża swoboda Å›rodków wyrazu.
Targi stały się również okazją do premierowej prezentacji ok. 10 wzorów z najnowszej wiosennej kolekcji autorstwa projektantek Andropolu.
– To wzory w stylu skandynawskim – mówi Ewa WrażeÅ„. – DominujÄ… tu motywy zwierzÄ…t leÅ›nych, a wiÄ™c konturowe sylwetki saren, wilków, Å‚osi czy bobrów, a wszystko to w asyÅ›cie prostych wzorów geometrycznych lub drobnych listków.
Nowe wzory Andropolu wkrótce pojawiÄ… siÄ™ w sprzedaży. Tekstylia spółki dostÄ™pne sÄ… w sklepach Sweet Home w BiaÅ‚ymstoku, Andrychowie i Åodzi, a także za poÅ›rednictwem strony internetowej e-sweethome.pl oraz www.andropol.eu.
źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE