Biznes Konsument

„KOPALNIA NAGRÓD” W GALERII KATOWICKIEJ

Już wkrótce w Galerii Katowickiej ruszy pierwsza od pięciu lat loteria

Data publikacji: 2019-04-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: „KOPALNIA NAGRÓD” W GALERII KATOWICKIEJ
Kategoria: BIZNES, Konsument

Już wkrótce w Galerii Katowickiej ruszy pierwsza od pięciu lat loteria paragonowa.

„KOPALNIA NAGRÓD” W GALERII KATOWICKIEJ BIZNES, Konsument - Już wkrótce w Galerii Katowickiej ruszy pierwsza od pięciu lat loteria paragonowa.

Już wkrótce ruszy „Kopalnia Nagród” – loteria paragonowa Galerii Katowickiej organizowana po raz pierwszy od pięciu lat na tak dużą skalę i z tak oryginalną koncepcją. Do zdobycia będzie 800 kart podarunkowych o wartości 50 zł oraz ponad 400 gadżetów o lokalnym charakterze. Zabawa rozpocznie się 8 kwietnia, a towarzyszyć jej będzie odwołanie się do lokalnej, śląskiej tradycji.

Biorąc udział w „Kopalni Nagród” jej uczestnicy decydują się na doskonałą zabawę, nawiązującą do śląskości i tradycji regionu. W Galerii Katowickiej pojawi się kopalniany taśmociąg i wagoniki, które tym razem nie będą woziły węgla, a nagrody. Na zwycięzców czeka ponad 1200 niespodzianek.

 Aby zostać jednym z posiadaczy kart podarunkowych lub lokalnych gadżetów, należy w dniach 8-28 kwietnia, w godzinach pracy Centrum (28 kwietnia do godz. 19:00), z wyłączeniem 21 i 22 kwietnia, dokonać zakupów za kwotę minimalną, wynoszącą 50 zł* i odebrać kupon, który umożliwi dalszą grę. W kolejnym etapie biorący udział w zabawie powinni zgłosić się do punktu loteryjnego, znajdującego się przy Strefie Euro AGD RTV w celu zarejestrowania, a następnie zeskanowania w loteriomacie otrzymanego kuponu. W momencie skanowania kuponu uruchomione zostaną wagoniki, które dowiozą nagrody prosto do rąk szczęśliwców. Zdobyć można 800 kart podarunkowych o wartości 50 zł oraz ponad 400 oryginalnych gadżetów, a wśród nich: czekoladki „Zjedz sobie Śląsk”, kubki, pendrive „Szyb” oraz mydła „Sadza Soap”.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
„KOPALNIA NAGRÓD” W GALERII KATOWICKIEJ BIZNES, Konsument - Już wkrótce w Galerii Katowickiej ruszy pierwsza od pięciu lat loteria paragonowa.
Hashtagi: #BIZNES #Konsument

A to już wiesz?  3 sposoby na odzyskanie skradzionego sprzętu elektronicznego

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy