Oto jak można spędzać letnie popołudnia i wieczory w mieście i świetnie się bawić.
Data publikacji: 2014-12-02 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Piękna sztuka podarunku Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE Wraz z końcem listopada rozpoczyna się gorączka świątecznych zakupów. Kied
Od 28 czerwca mieszkańcy Warszawy będą oglądać Wisłę, korzystając z lewitującej ławy.
Kolorowy, awangardowy, a może w stylu pop art – jaki bÄ™dzie kolejny mural, który pojawi siÄ™ niebawem przy ulicy Tramwajowej w Nowym Centrum Åodzi? O tym zadecydujÄ… osoby, które od 4 do 17 wrzeÅ›nia zag
W poniedziaÅ‚ek, 1 października ruszyÅ‚a kolejna odsÅ‚ona kampanii „Kultura leczyâ€, majÄ…cej zachÄ™cić warszawiaków do uczestniczenia w kulturze.
Wczoraj na ulicach Warszawy odbyła się wyjątkowa gra! Zaproszeni aktorzy i dziennikarze zmierzyli się z wyzwaniami, które przygotowała dla nich marka REMINGTON.
Chcesz wiedzieć, co będzie modne jesienią, a przy tym zadbać o paznokcie i pomóc zniszczonej letnim słońcem skórze? Już w piątek Magnolia Park zaprasza na drugą edycję „Stylovych Magno
W najbliższÄ… niedzielÄ™, 10 grudnia, w Porcie Åódź wraz z zespoÅ‚em pojawi siÄ™ Kamil Bednarek. Artysta spotka siÄ™ ze swoimi fanami o godzinie 15:00 na scenie zlokalizowanej obok sklepu Empik.
Teresa Lipowska - aktorka, znana przede wszystkim z roli Barbary Mostowiak w serialu „M jak Miłość†wystąpiła w reklamie suplementu diety Vicard, wspomagającego prawidłową pracę serca.
Na przestrzeni lat to, jak mówimy i jakich słów używamy, uległo radykalnej zmianie.