Aktualnosci LIFESTYLE Styl zycia

Nowe miejsce na mapie Warszawy. THE BELL.

Nowe miejsce na mapie Warszawy. THE BELL.
Na kulinarnej mapie Warszawy pojawiło się nowe, nietuzinkowe miejsce - THE BELL. Szefem kuchni jest tu Łukasz Kawaller, zwycięzca pierwszej edycji programu telewizji Polsat - Hell's

Data publikacji: 2017-01-11
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowe miejsce na mapie Warszawy. THE BELL.
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Na kulinarnej mapie Warszawy pojawiło się nowe, nietuzinkowe miejsce – THE BELL. Szefem kuchni jest tu Łukasz Kawaller, zwycięzca pierwszej edycji programu telewizji Polsat – Hell's Kitchen.

Nowe miejsce na mapie Warszawy. THE BELL. Styl życia, LIFESTYLE - Na kulinarnej mapie Warszawy pojawiło się nowe, nietuzinkowe miejsce - THE BELL. Szefem kuchni jest tu Łukasz Kawaller, zwycięzca pierwszej edycji programu telewizji Polsat - Hell's Kitchen.

THE BELL

Nowe, czarujące miejsce na Saskiej Kępie. Właściciele Monica i Gilbert nie nazwali go restauracją, gdyż chcą zaproponować swoim gościom coś więcej niż doskonałe jedzenie w przystępnych cenach i najlepsze gatunkowo trunki. Chcą, by The Bell oferowało niezwykłą atmosferę miejsc, w których każdy jest mile widziany i każdy czuje się dobre. Miejsc, które kocha się od pierwszego wejrenia, pierwszego zapachu i smaku. To Eatery – bo tak jak w najpopularniejszych miejscach Nowego Jorku łączy ludzi w jednym miejscu, by na chwilę zatrymać czas i pozwolić im cieszyć się chwilą tu i teraz. Monica Nera jest projektantką, której kolekcje zdobywają serca klientek w Stanach Zjednoczonych, Hong Kongu oraz Europy. W The Bell chce łączyć predstawicieli różnych środowisk, różnych krajów, różnych kontynentów. Chce, by to miejsce skradło serca wszystkich Warszawiaków.

A powodów ku temu jest wiele… Doskonale wpasowane w atmosferę kulturalnej Saskiej Kępy miejsce, wita swoich gości pięknym, zaprojektowanym przez wybitną architekt Kingę Mostowik wnętrem, utrymanym w stylistyce modern połączonej z nowoczesnością i naturą, gdzie kolor butelkowej zieleni łączy się z różnymi odcieniami drewna, złota oraz ponadczasowymi czernią i bielą. Ogromna szklana witryna zdradza szczegóły atmosfery miejsca, a czarna markiza dodaje kosmopolitycznego charakteru.

Charakter ma też Szef Kuchni. Zwycięzca pierwszej edycji programu Hell’s Kitchen Łukasz Kawaller doskonale wie, czego chce. I czego nie chce. Pragnie, by na talerach gości The Bell znalazło się to co najlepsze. Sezonowe owoce i warywa, polskie zioła, ryby i mięsa od najlepszych dostawców, sery i pretwory od lokalnych cudotwórców. Skrupulatnie dobrane składniki, połączone przez wybitnego kuchara w niecodzienne potrawy pozwalają The Bell być miejscem wyjątkowym. Krótka, acz bogata w to co dobre karta, najlepsze gatunkowo wina i szampany, alkohole z najwyższej półki, ale też herbaty i kawy przywiezione z różnych zakątków świata składają się na czar tego miejsca. Dopełnia go atmosfera przyjaźni, spokoju, radości.

  Wszędzie, ale razem! W całej Polsce będą ćwiczyć, żeby pomóc małej Kai wygrać z

Mieszkająca w Warszawie Monica i Luksemburczyk Gilbert maryli wspólnie o stworeniu miejsca, którego brakowało na kulinarnej mapie stolicy, gdzie każdy szczegół – od ręcznie wykonanych lamp po dobór muzyki – jest bardzo skrupulatnie premyślany. Chcieli mieć miejsce, które po prekroczeniu jego progu zaczaruje atmosferą, pięknem wykończenia wnętr, ciepłem i profesjonalną obsługą. A i dobór osób pracujących w The Bell nie jest przypadkowy. Właściciele długo szukali członków zespołu, których się będzie lubić i kochać, bo doskonale widzą, że miejsce tworą ludzie.

Wisienką na torcie Monici i Gilberta jest pięknie zaprojektowany ogród, który od wczesnej wiosny do późnej jesieni czeka na lubiących spoglądać na błękitnie niebo lub gwiazdy, a którego nastrój wieczorami dopełniają licznie palące się świece.

W The Bell chce się nie tylko jeść i pić. W The Bell chce się być.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowe miejsce na mapie Warszawy. THE BELL. Styl życia, LIFESTYLE - Na kulinarnej mapie Warszawy pojawiło się nowe, nietuzinkowe miejsce - THE BELL. Szefem kuchni jest tu Łukasz Kawaller, zwycięzca pierwszej edycji programu telewizji Polsat - Hell's Kitchen.
Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy