Biznes Konsument

PORTA ponownie z tytułem Lidera Rynku Stolarki

Polski producent drzwi – PORTA KMI POLAND – po raz kolejny otrzymał tytuł „Lidera Rynku Stolarki”. Wyróżnienie zostało przyznane spółce w oparciu o jej wyniki sprzedaży za 2015

Data publikacji: 2016-11-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: PORTA ponownie z tytułem Lidera Rynku Stolarki
Kategoria: BIZNES, Konsument

Polski producent drzwi – PORTA KMI POLAND – po raz kolejny otrzymał tytuł „Lidera Rynku Stolarki”. Wyróżnienie zostało przyznane spółce w oparciu o jej wyniki sprzedaży za 2015 rok.

PORTA ponownie z tytułem Lidera Rynku Stolarki BIZNES, Konsument - Polski producent drzwi – PORTA KMI POLAND – po raz kolejny otrzymał tytuł „Lidera Rynku Stolarki”. Wyróżnienie zostało przyznane spółce w oparciu o jej wyniki sprzedaży za 2015 rok.

Polski producent drzwi – PORTA KMI POLAND – po raz kolejny otrzymał tytuł „Lidera Rynku Stolarki”. Wyróżnienie zostało przyznane spółce w oparciu o jej wyniki sprzedaży za 2015 rok. Zestawienie firm walczących o miano „Lidera Rynku Stolarki” przygotowywane jest przez Centrum Analiz Branżowych na zlecenie miesięcznika „Forum Branżowe”.

– Po raz kolejny jesteśmy wyróżnieni tytułem „Lidera Rynku Stolarki”. Cieszymy się, że spółka już od 25 lat cieszy się zaufaniem zarówno na rynku konsumenckim jak i inwestycyjnym, a jej produkty wciąż spełniają potrzeby i wysokie wymagania Klientów – mówi Jacek Woźniak, Szef Sprzedaży w PORTA KMI POLAND. 

Tytuły „Lidera Rynku Stolarki 2016” otrzymały firmy, które w minionym roku uzyskały najlepsze wyniki sprzedaży. Centrum Analiz Branżowych porównało wyniki finansowe ponad 2 tysięcy firm okienno-drzwiowych, certyfikat otrzymało 18 z nich. PORTA została wyróżniona tytułem lidera w kategorii drzwi drewnianych.

Z myślą o zadowoleniu Klientów oraz ciągłym zwiększaniu sprzedaży PORTA intensywnie pracuje nad produktami, zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów i projektantów oraz konsekwentnie inwestuje w jakość i innowacje, czego przykładem jest PORTA STEEL – fabryka drzwi stalowych wyposażona w park maszynowy najnowszej generacji z autorskim modelem linii produkcyjnej. Zakład wykorzystuje innowacyjne, ekonomiczne technologie produkcji, które pozwalają uzyskiwać wysoką jakość drzwi na światowym poziomie przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Najbliższe plany PORTA przede wszystkim związane są z budową kolejnej nowoczesnej linii produkcyjnej, której koszt budowy – 49 milionów złotych – jest dofinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Nowe inwestycje znacznie poszerzą portfolio PORTA, dopasowując jej ofertę do potrzeb rynku i do oczekiwań Klientów.

A to już wiesz?  Aukcja Bolesław Cybis. Odyseja Artysty

Tegoroczna gala wręczenia certyfikatów „Liderów Rynku Stolarki 2016” odbyła się w warszawskiej siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego. W uroczystości uczestniczył Wiceminister ds. Budownictwa Tomasz Żuchowski, który wraz z zaproszonymi gośćmi dyskutował o roli stolarki w budownictwie energooszczędnym. Zestawienie przedsiębiorstw starających się o miano „Lidera Rynku Stolarki” przygotowywane jest przez Centrum Analiz Branżowych na zlecenie miesięcznika „Forum Branżowe”.

 

O PORTA KMI POLAND Sp. z o.o. Sp.k.

PORTA KMI POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. jest liderem w branży stolarki otworowej w kategorii drzwi wewnętrznych, wejściowych, zewnętrznych i technicznych. Spółka powstała w 1992 roku w Bolszewie k. Wejherowa. PORTA KMI POLAND to obecnie pięć zakładów produkcyjnych – cztery w Polsce i jeden w Rumunii: fabryka w Bolszewie produkująca skrzydła wewnątrzlokalowe, techniczne, wejściowe; dwie fabryki w Ełku – dedykowane produkcji skrzydeł i ościeżnic wewnątrzlokalowych oraz drzwi stalowych, fabryka w Suwałkach – dedykowana produkcji skrzydeł i ościeżnic fornirowanych i drzwi zewnętrznych oraz fabryka PORTA KMI ROMANIA srl w rumuńskim Aradzie. Najnowszą inwestycją firmy jest fabryka PORTA STEEL w Ełku wyposażona w nowoczesny park maszynowy. Łączna powierzchnia zakładu to około 15 tys. m², zaś koszt inwestycji wyniósł około 70 mln złotych. Spółka zatrudnia ponad 1900 pracowników. Sprzedaż produktów prowadzi poprzez sieć ponad 100 Autoryzowanych Dealerów, posiadających salony ekspozycyjne oraz magazyny w dużych miastach Polski, współpracujących z ponad 1500 Autoryzowanymi Punktami Sprzedaży w całym kraju. Miesięcznie produkty PORTA wybierane są przez 20 000 Klientów w Polsce.

Więcej o PORTA KMI POLAND na www.porta.com.pl.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
PORTA ponownie z tytułem Lidera Rynku Stolarki BIZNES, Konsument - Polski producent drzwi – PORTA KMI POLAND – po raz kolejny otrzymał tytuł „Lidera Rynku Stolarki”. Wyróżnienie zostało przyznane spółce w oparciu o jej wyniki sprzedaży za 2015 rok.
Hashtagi: #BIZNES #Konsument

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy