Jeździeckie pasje biznesmenówZawody w skokach przez przeszkody Alabama BUD Korczyński

Zawody w skokach przez przeszkody „Alabama BUD Korczyński” 5 i 6 września w Wilczycach pod Wrocławiem zakończą lato Loży Dolnośląskiej Business Center Club. Udział w imprezie zapowiedziało wielu najlepszych polskich jeźdźców, nie zabraknie też lokalnych atrakcji. Zawody odbędą się w Stadninie Koni Sportowych ABSOLUT, której właścicielem jest Patrycja Popławska, na co dzień prezes kosmetycznej firmy Clarena z Wrocławia.

Potyczki w skokach przez przeszkody rozpoczną się już o 9 rano 5 września. Organizator, Klub Jeździecki ABSOLUT przewidział standardowe rozgrywki w klasach: L, P, N, C, i C Bingo. O 17 rozegrany zostanie konkurs specjalny dla członków BCC i przedstawicieli środowisk twórczych. Jego kolejna tura odbędzie się w niedzielę o 14. Jeździeckie święto zakończy o 15.30 Grand Prix C1. Organizatorzy spodziewają się udziału najlepszych polskich jeźdźców, wśród których znajdą się m.in.: Grzegorz Kubiak, kilkukrotny mistrz Polski, Leszek Gramza, były wicemistrz Polski, Jarosław Skrzyczyński, były wicemistrz Polski, Piotr Morsztyn, dwukrotny mistrz Polski. Pula nagród wynosi 30 tysięcy złotych.
Clipboard01
– Podczas zawodów, nad którymi patronat honorowy objął Business Center Club, chcemy zaprezentować wspaniałe widowisko jeździeckie, a także umożliwić spotkania towarzyskie i biznesowe oraz nawiązywanie kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować dobrą współpracą – mówi Wojciech Pyzik, prezes Klubu Jeździeckiego ABSOLUT. – Zbliżenie świata biznesu i świata jeździeckiego to najważniejszy cel imprezy. Jeździectwo, jak każdy inny sport będzie się rozwijał dzięki wsparciu finansowemu i duchowemu. W naszych zawodach, poza zawodnikami z czołówki Polski, wezmą udział również aktorzy, biznesmenów i politycy, którzy w jeździectwie odnaleźli swoją pasję, zadowolenie i zdrowie.

W trakcie imprezy w Wilczycach kanclerz Loży Dolnośląskiej BCC wręczy Iglicę, nagrodę środowiska przedsiębiorców przyznawaną za wkład w budowanie innowacyjnego potencjału regionu. W 2009 roku pierwsza Iglica trafi do prof. dr hab. Jana Kocha, dyrektora Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii. Przyznawanie tego wyróżnienia wejdzie do tradycji BCC i będzie kontynuowane corocznie. Kolejna nagroda BCC przypadnie Monice Słowik, dyrektorowi Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych. Została ona przyznana za wkład w łączenie świata biznesu i świata jeździeckiego.

Podczas dwudniowego jeździeckiego święta nie zabraknie też dodatkowych atrakcji: występ grupy kaskaderskiej, pokazy woltyżerki i ujeżdżenia. Spikerem zawodów będzie Katarzyna Dowbor, wieloletnia miłośniczka jeździectwa, sama startująca w licznych zawodach.

Impreza odbędzie się w Ośrodku Jeździeckim Klubu i Stadniny Koni Sportowych ABSOLUT, który jest w pełni profesjonalnym miejscem przystosowanym do rozgrywania zawodów w skokach i ujeżdżeniu. Największym atutem ośrodka są piaskowe podłoża, które, zarówno w hali, jak i na placach zewnętrznych wykonała niemiecka firma Vornbrock. Stajnia ośrodka dysponuje miejscami dla 90 koni, gwarantując profesjonalna opiekę nad zwierzętami. W obiekcie funkcjonuje kryta ujeżdżalnia 72×32 metry i komfortowe zaplecze socjalne dla jeźdźców.

– Dzięki olbrzymiemu nakładowi pracy, kapitału i doświadczeń stworzyliśmy ośrodek spełniający oczekiwania najbardziej wymagających miłośników hippiki – mówi Patrycja Popławska, właścicielka SKS ABSOLUT. – Wszystkie elementy naszej stadniny zostały zaplanowane jako przejaw miłości i troski o dobro koni, każdym szczegółem wspierające współpracę ludzi i koni – podkreśla.

Patrycja Popławska sama jest pasjonatką jeździectwa. Pierwszy raz wsiadła na konia w wieku czterech lat, a w gospodarstwie prowadzonym pod Wrocławiem przez jej ojca weterynarza, koni nie brakowało nigdy. W młodości trenowała jeździectwo, aby później sporo lat poświęcić tylko biznesowi. Od 10 lat jeździ regularnie i z pełną konsekwencją. Jest wicemistrzynią Dolnego Śląska seniorów w ujeżdżeniu, a w planach nie wyklucza startów w międzynarodowych zawodach.

– Jazda pochłania mnie całkowicie, wszystkie problemy pozostają na ziemi. Dla mnie to najlepszy sposób na zapewnienie kondycji, zdrowia i psychicznej harmonii. Dzięki tej pasji mam silę i energię do działań biznesowych – mówi Patrycja Popławska.

Jako prezes firmy Clarena Patrycja Popławska zarządza ponad stu trzydziestoma osobami. Clarena jest dzisiaj jedną z większych, krajowych firm kosmetycznych. Od 10 lat specjalizuje się w obsłudze profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, dostarcza nie tylko kosmetyki, ale tez specjalistyczny sprzęt do zabiegów, urządzenia do mikropigmentacji, wyposażenie spa, środki do pielęgnacji paznokci i stóp. Obsługuje blisko 5 tysięcy salonów kosmetycznych w całym kraju.

* * *

Clarena, mająca od początku istnienia centralę we Wrocławiu, sukcesywnie się rozwija, zarówno wprowadzając nowe produkty, jak i rozszerzając zakres usług oraz zasięg terytorialny. Dzisiaj prowadzi centra sprzedażowo – szkoleniowe we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie. W najbliższym czasie podobne centrum zostanie uruchomione w Szczecinie. Clarena jest pomysłodawcą i organizatorem profesjonalnych, cyklicznych szkoleń dla kosmetyczek, ogólnopolskich forów i imprez branżowych, stworzyła pierwszą w Polsce policealną szkołę o kierunku mikropigmentacja. Za tę sferę działań firma otrzymała już dwie prestiżowe nagrody przyznawane przez kosmetyczne czasopisma branżowe: LNE&Spa oraz Kosmetykę i Kosmetologię. Firma jest też w posiadaniu Regionalnego Certyfikatu Wiarygodności i Jakości Gospodarczej, przyznanego Clarenie przez Lożę Dolnośląską BCC w 2008 roku.

Więcej informacji: www.clarena.pl, www.kjabsolut.pl

hastagi na stronie:

#rafał kostiuk wrocław #rafal kostiuk #wojciech pyzik #patrycja popławska #patrycja popławska ślub #wojciech pyzik wrocław #pyzik wojciech

Authors

Related posts

Top