Data publikacji: 2019-02-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Restauracja Merliniego na Fine Dining Week
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE
Już wkrótce ruszy, jeden z najpopularniejszych w Polsce, festiwal sztuki kulinarnej – Fine Dining Week. Również i w tegorocznej edycji udział weźmie Restauracja Merliniego.

Fine Dining Week to bez wątpienia wyjątkowe wydarzenie na kulinarnej mapie. Co ważne, Festiwal prezentuje unikatową kulturę restauracyjną w 8 regionach, w 10 polskich miastach.
Podczas tegorocznej edycji w Warszawie, wśród wyselekcjonowanego grona uczestników, znalazła się również Restauracja Merliniego. „To dla Nas ogromny zaszczyt móc pojawić się po raz kolejny na Fine Dining Week†– mówi Bartłomiej Czerwiński, właściciel Merliniego. „Jak co roku przygotowane zostaną dwa menu festiwalowe, w tym jedno w wersji wegetariańskiej lub wegańskiej. Stąd jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie†– podkreśla Bartłomiej Czerwiński.
Przypomnijmy, iż restauracja Merliniego to kultowe miejsce dla miłośników jedzenia i wina, specjalizujące się w stekach i owocach morza. Jej właściciel, Bartłomiej Czerwiński, to uznany i wieloletni szef kuchni, wyróżniony dyplomem jednej z najlepszych szkół gastronomicznych na świecie (tj. Instytutu Paula Bocuse we Francji). Co ważne, lokal jest rekomendowany i stale obecny w przewodniku Michelin.
Na koniec warto dodać, iż tegoroczny Fine Dining Week rozpocznie się już 6 lutego br. i trwać będzie 11 dni. Rezerwacji na pięć popisowych dań wybitnych szefów kuchni dokonać można pod adresem www.finediningweek.pl.
źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE