Aktualności

Do 150 tys. złotych kredytu gotówkowego w Ikano Banku

Warszawa, 15 lutego 2021 r.
Do 150 tys. złotych kredytu gotówkowego w Ikano Banku

Po trzech miesiącach od wprowadzania oferty kredytu gotówkowego Ikano Bank zwiększa limit – ze 100 tys. do 150 tys. złotych. Kredyt jest dostępny jedynie w Grupie ANG.

Grupa ANG oraz Ikano Bank Oddział w Polsce w 2020 roku rozpoczęły długoterminową współpracę w zakresie oferowania kredytu gotówkowego na prostych zasadach. Pozyskane środki klient może przeznaczyć na dowolny cel.

„Kredyt gotówkowy Ikano Banku w ofercie Grupy ANG jest dostępny od listopada zeszłego roku. Już po 3 miesiącach wyraźnie widzimy, że cieszy się on dużym zainteresowaniem. Wpływają na to parametry kredytu, ale także przebieg procesu badania zdolności kredytowej i wydawania decyzji. Do minimum został ograniczony kontakt twarzą w twarz. Nie ma konieczności wysyłania i podpisywania umowy w wersji papierowej, która jest popisana cyfrowo za pomocą platformy Autenti, co bez wątpienia podnosi komfort klienta” – powiedział Grzegorz Pacuk z zespołu wsparcia – produkty gotówkowe w Grupie ANG S.A.
Bank oferuje od 1 000 zł do 150 000 zł, nie wymaga dodatkowych warunków, np. obowiązkowego ubezpieczenia. Oprocentowanie kredytu wynosi 6,99% i jest stałe, co gwarantuje, że miesięczna rata nie wzrośnie przez cały okres kredytowania. Rzeczywista Stopa Oprocentowania (RRSO) to 12,68% (stan na dzień 25.11.2020 r.). Do tego na każdym etapie ubiegania się o kredyt gotówkowy klient może skorzystać z bezpłatnej konsultacji ekspertów Grupy ANG.
„Współpraca z Grupą ANG pokazuje, że nasza oferta kredytowa spotyka się z zainteresowaniem klientów, którzy potrzebują gotówki. Prowadząc proces zdalnie, gdzie umowa jest podpisywana cyfrowo a decyzja kredytowa wydawana w ok. 30 minut, śmiało możemy konkurować o uwagę klientów, którzy potrzebują gotówki na realizację swoich celów. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że poza klasycznymi źródłami dochodów, akceptujemy także dochód z 500 + czy z własnej działalności gospodarczej z branż, które zostały dotknięte przez pandemię” – mówi Bartosz Jamróz z Ikano Banku, odpowiedzialny za rozwój współpracy z Grupą ANG S.A.

Klient, aby ubiegać się o kredyt, powinien posiadać PESEL, pełną zdolność do czynności prawnych, posiadać wiarygodność i zdolność kredytową. W czasie obowiązywania umowy powinien również wykazać się dochodami ze źródeł akceptowanych przez Ikano Bank. Dokładne koszty dla kredytu można sprawdzić w kalkulatorze na stronie Ikano Banku.

Ikano Bank to szwedzki bank należący do Grupy Ikano, która do 1988 roku była częścią IKEA. Jego misją jest „Ułatwianie codziennego życia wielu ludzi, żeby mogli skupić się na tym, co naprawdę ważne”, dlatego proponowane przez bank rozwiązania wyróżniają się prostotą i wygodą. Polski oddział Ikano Banku powstał w 2010 roku i od początku dba o budowanie dobrych i długotrwałych relacji z Klientami i Partnerami. Oferuje trzy produkty dostępne w IKEA: kredyt ratalny, kartę kredytową i kredyt na fotowoltaikę. W 2020 roku wprowadził na rynek kredyt gotówkowy na dowolny cel. Więcej na ikanobank.pl.

Grupa ANG S.A. (dawniej ANG spółdzielnia) to firma pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego, którą tworzy ponad 350 akcjonariuszek i akcjonariuszy oraz ponad 900 ekspertek i ekspertów kredytowych i ubezpieczeniowych z całej Polski. Jako jedyna z branży finansowej posiada prestiżowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Tym samym Grupa ANG znalazła się na liście firm uznawanych za najlepsze dla świata. Firma nie akceptuje missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę. Od lat też angażuje się w pracę nad budowaniem zaufania społecznego do branży finansowej, edukację i przedsiębiorczość. W sposobie zarządzania i traktowania swoich interesariuszy należy do czołówki firm działających w Polsce, co potwierdzają Certyfikat Great Place to Work® 2020 – 2021 oraz Certyfikat Etyczna Firma.

Firma powstała w 2010 roku w formule spółdzielni (ANG Spółdzielnia) jako alternatywne dla korporacji miejsce pracy dla doświadczonych ekspertów kredytowych i ubezpieczeniowych. W październiku 2020 w wyniku przekształcenia ANG Spółdzielni w Krajowym Rejestrze Sądowym zarejestrowana została Grupa ANG Spółka Akcyjna.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Styl życia