Data publikacji: 2019-09-01
Oryginalny tytuÅ‚ wiadomoÅ›ci prasowej: MeetUp®, czyli najwiÄ™ksze w Polsce spotkanie z influencerami – już za nami!
Kategoria: BIZNES, Kultura
Tłumy nastolatków z całej Polski odwiedziły krakowską TAURON Arenę, aby podczas MeetUp® 2019 poznać swoich idoli.
Tłumy nastolatków z całej Polski odwiedziły krakowską TAURON Arenę, aby podczas MeetUp® 2019 poznać swoich idoli. Gwiazdy YouTube Karol Wiśniewski (Friz) z Ekipą, Remigiusz Wierzgoń (Rezi), Tomasz Działowy (Gimper) oraz TikTokerzy Marlena Sojka i Kuba Norek to tylko niewielka część twórców internetowych, których można było spotkać w trakcie wydarzenia. Impreza po raz kolejny została zorganizowana przez agencję influencer marketingu GetHero oraz Urząd Miasta Krakowa.
MÅ‚odzież w naszym kraju spÄ™dza Å›rednio 4 godziny i 12 minut na korzystaniu z internetu[1]. Dlatego to głównie w sieci nastolatki natrafiajÄ… na inspirujÄ…ce je osoby.To wÅ‚aÅ›nie w odpowiedzi na potrzeby mÅ‚odych ludzi (i nie tylko) w krakowskiej TAURON Arenie odbyÅ‚o siÄ™ najwiÄ™ksze w Polsce spotkanie integrujÄ…ce twórców internetowych oraz ich fanów. Podczas MeetUp® 2019 uczestnicy wydarzenia mogli spotkać blisko 250 Youtuberów i TikTokerów w jednym miejscu. Impreza już po raz trzeci odbyÅ‚a siÄ™ w stolicy MaÅ‚opolski. Przy jej organizacji otrzymaliÅ›my duże wsparcie ze strony UrzÄ™du Miasta Krakowa. Co prawda na podsumowania jeszcze przyjdzie czas, ale szacujemy, że w wydarzeniu uczestniczyÅ‚o ponad 20 tys. osób i po raz kolejny poprzeczka zostaÅ‚a podniesiona wyżej – mówi PaweÅ‚ Kowalczyk, wiceprezes agencji influencer marketingu GetHero.
W trakcie imprezy mÅ‚odzież z caÅ‚ego kraju miaÅ‚a okazjÄ™ do spotkania swojego ulubionego twórcy internetowego, porozmawiania z nim czy nawet zrobienia sobie pamiÄ…tkowego zdjÄ™cia. Podczas MeetUp® 2019, oprócz gwiazd internetu, nie zabrakÅ‚o również dodatkowych atrakcji. WÅ›ród nich konkursów z nagrodami czy koncertów w wykonaniu – MY3, WIP BROS czy Mateusza CiawÅ‚owskiego. W trakcie wydarzenia mÅ‚odzież uczestniczyÅ‚a również w warsztatach prowadzonych przez PawÅ‚a Sviniarskiego, podczas których znany Youtuber udzieliÅ‚ cennych wskazówek, jak rozpocząć przygodÄ™ z tworzeniem w internecie oraz skutecznie promować swoje kanaÅ‚y komunikacyjne.
MeetUp® to największe w Polsce wydarzenie integrujące twórców internetowych oraz ich fanów. Impreza po raz kolejny została zorganizowana przez agencję influencer marketingu GetHero oraz Urząd Miasta Krakowa. Sponsorami wydarzenia byli: Zott Monte Snack, Wawel, Guseppe, Hasbro, Urząd Miasta Krakowa, Allegro, Acer Predator, G2A, VR World, Czysta Polska i Rafał Sonik.
Â
[1]  NASTOLATKI 3.0 Raport z ogólnopolskiego badania uczniów
źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hashtagi: #BIZNES #Kultura