Wnętrze pizzerii w Katowicach na ukończeniu

Wielkie otwarcie nowej restauracji w Katowicach.
Smak włoskich potraf i zapach świeżo wyjętej z pieca pizzy w restauracji Il Casttelo w Katowicach będzie już można poczuć niebawem.Tajniki tworzenia prawdziwej włoskiej pizzy kucharz nauczył się w swoim ojczystym kraju we Włoszech.

Oczekiwania:

Inwestor zlecił zmianę wystroju istniejącego lokalu i przywrócenie mu świeżości . Moim zadaniem było funkcjonalne rozmieszczenie baru i stołów.
Zadaniem aranżacyjnym było zaprojektowanie całej przestrzeni lokalu w sposób nowoczesny, modny i odróżniający lokal od podobnych znajdujących się w mieście.
Początkowe ustalenia dotyczące stylistyki wnętrza były oczywiste. Nowoczesne, dopasowane do budynku w którym znajduje się lokal z subtelnymi akcentami włoskimi.
Aranżacja restauracji podobnie jak smaczna kuchnia i miła obsługa tworzą w świadomości klientów niepowtarzalny klimat i niezapomniane wrażania.

Realizacja:

Wyznaczenie ustawienia baru oraz istniejących już w lokalu stołów wynika z kształtu samego pomieszczenia.
Bryła baru została ukształtowana jako prostopadłościan z dominującym elementem. Do włoskiej tematyki nawiązuje wielkoformatowa fototapeta na ścianie, przedstawiająca kadry z włoskich filmów. Ściana ta stanowi doskonały kontrast dla jasnej okleiny baru. W obowiązującej kolorystyce – jasny klon, czarna podłoga, czarno biała fototapeta- dodatki w kolorze soczystej czerwieni ożywiają pomieszczenie. Wnęka na wina i abażury lamp. Abażury wykonane na zamówinie przez firmę ART ABAŻUR , która wykonuje dużych rozmiarów klosze. Natomiast bryłę baru wykonała katowicka firma Spectra Design.

Efekt:

Uzyskaliśmy spójne stylistycznie wnętrze o nowoczesnym i modnym wyglądzie. Wnętrze, które nawiązuje do tematyki włoskiej nie odbiegając od nowoczesnego wyglądu budynku.

hastagi na stronie:

#wystrój pizzerii galeria #wystrój wnętrz restauracji włoskich

Authors
Tags , , ,

Related posts

Top